LOGIKA WYDARZEŃ

Z perspektywy negatywnej decyzji HGW w sprawie Marszu Niepodległości w Warszawie, warto spojrzeć na ten fakt z perspektywy wcześniejszych nacisków, w kwestii przyjęcia przez Polskę islamskich imigrantów. Oprócz wielu innych, z pewnością ważnych ich aspektów, jeden zdaje się wysuwać na plan pierwszy. Jest nim wysokie prawdopodobieństwo destabilizacji spokoju i porządku społecznego.

W wypadku rozdysponowania poszczególnych partii imigrantów istnieją nieograniczone wręcz możliwości wysłania w poszczególnych grupach dobrze przygotowanych do takich działań żołnierzy. Nie chodzi o ataki terrorystyczne, ale właśnie o sabotaż polegający na wywoływaniu niepokojów społecznych i rozruchów. Nie można pomijać faktu, że znaczna część tzw. uchodźców nie tylko na uchodźców nie wygląda, ale rekrutuje się z krajów, które pozostawały w orbicie współpracy z  ZSRS a to oznacza omotanie pajęczyną GRU. Trudno przypuszczać by organizacja ta nie maczała w tym palców.

Z kolei decyzja HGW, prof. prawa, wyraźnie przekraczającej swoje uprawnienia, czyli świadomej tego, że zostanie pociągnięta za to do odpowiedzialności, miała wprost i bezpośrednio na celu wywołanie społecznych zamieszek. Sytuuje się ona idealnie na linii wcześniejszych działań poszczególnych grupek, o ewidentnym bezpieczniackim rodowodzie, próbujących wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do destabilizacji porządku społecznego. Żeby nie było wątpliwości jaki jest rodowód i do czego zmierza pociągnięcie HGW, decyzję o zakazie Marszu Niepodległości przeczytała w towarzystwie swojej dozorczyni z ramienia Wschodniego Brata.

Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć o co tu chodzi!

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.