MACRON DE ROUGE I DONALD TUSK

Czerwony E. Macron zachował się zgodnie z przewidywaniami wobec protestujących “Żółtych kamizelek”. Nasłał na nieuzbrojonych ludzi, uzbrojoną po zęby żandarmerię. Czerwony totalitaryzm, niezależnie od tego pod jakim szyldem występuje zna tylko jedno: przemoc i siła wobec rządzonego społeczeństwa. Protesty we Francji mają charakter niezorganizowanej rewolucji o podłożu ekonomicznym. Wystarczy posłuchać uczestników protestów, niezależnie od regionu, w którym występują. Spora część społeczeństwa, mimo posiadania pracy nie jest w stanie związać końca z końcem z powodu nakładanych coraz to nowych obciążeń, podczas gdy czerwona elita z Macronem na czele żyje w luksusach. Wystarczy powtórzyć za uczestnikami protestów: „np. wymiana serwisu obiadowego za pół miliona euro przez prezydenta”.

Dziwnie znajomo, w tym kontekście wygląda spotkanie D. Tuska z E. Macronem i peany wygłaszane pod jego adresem, jako przywódcy mającego odegrać przywódczą rolę w Europie. Tusk musiał znać zapędy Macrona i widać są mu bardzo bliskie, ponieważ nie tak dawno robił to samo wobec polskiego społeczeństwa nakazując strzelać do górników chociażby z broni gładko lufowej, czy używać armatek wodnych. To wspólnota totalitarnych degeneratów, która usadowiła się na szczycie czegoś co ciągle nazywane jest Unią Europejską. W rzeczywistości dawno przestało nią być, jeśli odnieść się do zamiarów jej Założycieli. Nie jest możliwe, żeby klika degeneratów, trzymająca w łapach tzw. „Unię europejską” była w stanie pokierować nią dla dobra społeczeństw. Kolejnym, niezbitym tego dowodem jest domaganie się przez A. Merkel pozbycia się przez poszczególne państwa swojej suwerenności.  Na rzecz kogo, tego zespołu totalitarnych degeneratów?

Wydaje się, że zrozumiało to społeczeństwo brytyjskie i salwuje się wyjściem z tej pułapki. Społeczeństwo polskie, chyba jeszcze nie dojrzało do spojrzenia poza długość łańcucha, którym zostało przywiązane do wynaturzonych instytucji. Dlatego płaci stopniową utratą tożsamości, jak choćby realizując bezprawne wymagania jakiejś Hiszpanki, zasiadającej w TSUE. Kompromitacja rządu! Zapłaci jeszcze więcej gdy cała ta tzw. unijna prowokacja runie w wirach wojny.

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.