CO O TYM SĄDZIĆ?

          Telewizja polska zrezygnowała ze współpracy z Cejrowskim, ponoć z powodu wypowiedzi sprzecznych z polską racją stanu.  Namiętnie natomiast daje czas antenowy politykom totalnej opozycji, którzy dawno powinni być skazani za zdradę i siedzieć w więzieniu.

Czabański zapowiada ustawy w ochronie traktowania zwierząt natomiast wszystko wskazuje na to, że świadomie blokowane jest procedowanie ustawy ograniczającej zabijanie nienarodzonych dzieci z racji eugenicznych. Co więcej niejaki Gowin wyraźnie twierdzi, że nie można  tego zrobić w roku wyborczym, bo jest to niekorzystne dla rządzącego obozu. Co więcej sam zdaje się akceptować dopuszczalność aborcji, choć, jak twierdzi, ograniczenie z racji eugenicznych prawdopodobnie poprze.

Wygląda na to, że dla rządzących zwierzątka są ważniejsze od ludzi. Czy to z powodu kota prezesa?

Ci ludzie przesiadują w kościołach. Ciekawe po co tam przychodzą skoro nie widać by chcieli odejść od swoich haniebnych praktyk. Budują królestwo Boże tak jak Hanna Gronkiewicz Waltz w oczach kard. Nycza.

Z podkulonym ogonem wycofali reformę sądu najwyższego (małe litery, dlatego że jest to Najwyższa Kompromitacja-to trzymanie się żłobu). Jak twierdzą z powodu bezprawnych działań instytucji unijnych. Po takim zachowaniu równie dobrze, gdy zostaniemy zaatakowani z zewnątrz, oddadzą kraj bez walki dlatego choćby, żeby kulturowe dziedzictwo Glińskiego nie uległo zniszczeniu. Po to chyba Duda pozbył się ministra Macierewicza, bo ten zapowiedział, że w wypadku ataku będziemy się bronić.

Co o tym sądzić?

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.