MACKI KREMLA

                Onegdaj prezydent Ronald Regan nazwał komunizm „rakiem na mapie świata”. Obserwacja sceny społeczno-politycznej w Polsce w pełni potwierdza trafność tej diagnozy. Ideologia ta działa dokładnie w ten sam sposób, prymitywny, ale skuteczny. Celem jest sparaliżowanie a następnie zniszczenie państwa, tak by społeczeństwa żyjące na danym obszarze stały się łatwym łupem totalitarnych sąsiadów. Nie trudno zauważyć, że każdorazowe rządy prawicy są paraliżowane przez komunistyczne bojówki ukrywające się pod różnego rodzaju szyldami akceptowalnych społecznie organizacji: KOD, ZNP, FZZ, Agrounia i inne. Popierane są przez zorganizowane w podobny sposób organizacje partyjne takie jak PO, Nowoczesna, ZSL (przemianowany na PSL).

Problem w tym, że spora część społeczeństwa, w tym katolickiego (nominalnie) i uganiającego się za praktykami religijnymi, (niejednokrotnie, w rzeczywistości pogańskiego), jest bezbronna wobec komunistycznych mechanizmów manipulacji i popierając owe komunistyczne odrosty nowotworowe, przygotowuje ohydę zniszczenia nie tylko dla siebie, ale dla całej reszty społeczeństwa. Działania bowiem wspomnianych organizacji nie są niczym innym jak przygotowaniem terenu do wkroczenia odbudowywanych z ogromnym rozmachem dywizji nieprzyjaciela. W ten sposób należy widzieć obecne strajki ZNP i FZZ, rozróby Agrounii, działania niektórych samorządów, czy tzw. Koalicji Europejskiej. Ta ostatnia w rozbrajający sposób rezygnuje z opracowania programu (nie jest przecież programem kilka czy kilkanaście ogólników). Za to bez żenady wprowadza w swoje szeregi komunistycznych kacyków, którzy są przygotowywani do sprawowania władzy pod kuratelą najeźdźców gdy ci znajdą się  w granicach Rzeczpospolitej.

Dziwi postępowanie obecnie rządzących, nie aktualizujących systemu prawnego do sytuacji, w jakiej znajduje się Polska. Utrzymywanie mechanizmów demokratycznych, idących dalej niż np. w Niemczech, jeśli chodzi strajk nauczycieli, traktować należy jako niebezpieczne zaniedbanie.

Dziwi milczenie episkopatu Polski, wszak zachowania społeczne mają wymiar moralny, nie tylko polityczny.

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.