ATAK NA PODSTAWY CYWILIZACJI

                                        Jesteśmy świadkami bezprecedensowego ataku na fundamenty zachodniej cywilizacji. Są to : zabijanie ludzi w świetle prawa, ideologia Gender i LGBT, ekologizm, migracje, manipulacje w dziedzinie informacji (kłamstwo). Każdy kto choć trochę myśli musi postawić sobie pytanie: jak to się dzieje, że cywilizacja, której siłą i źródłem fantastycznych wręcz osiągnięć była logika myślenia i konsekwencja w postępowaniu pęka pod naporem głupoty, ignorancji i „fantazji” zupełnie  oderwanych od rzeczywistości, których finałem jest zniszczenie i nicość. Wystarczą pierwsze z brzegu przykłady. Ochrona kornika kończy się unicestwieniem zaatakowanej części Puszczy białowieskiej. Ochrona nad populacji dzików unicestwia ewidentnie hodowle rolnicze. Promocja ideologii Gender i LGBT unicestwia rodzinę i społeczeństwo itd.

Z tego zdumienia wyrywa człowieka fragment Listu do Rzymian: „…od stworzenia świata niewidzialne Jego (Boga) przymioty – wiekuista Jego potęga oraz bóstwo stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się  wymówić od winy, ponieważ choć Boga poznali nie oddali Mu czci jako Bogu ani  Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych stali się głupimi…”(Rz 1, 20-22).

Warto sięgnąć do tego Listu i przeczytać dalsze wiersze z I rozdziału aż do 32 wiersza. Jest tam co nieco również o LGBT.

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.