ZABORCZE INKLINACJE

Konia z rzędem temu kto znajdzie logikę w totalnej obstrukcji Trzaskowskiego i spółki, strategicznych przedsięwzięć obecnego prezydenta i rządu Morawieckiego. Oto dwa z nich najbardziej atakowane. Przekop Mierzei Wiślanej. Nie trzeba być ekonomistą czy strategiem, żeby zrozumieć, że jest to uniezależnienie się od Rosji a przede wszystkim, łącznie z rozwojem dróg na wschodzie kraju, gospodarcze związanie Białorusi i Ukrainy z Polską.

Centralny Port Komunikacyjny natomiast jest inwestycją, która zrywa ostatecznie, z widocznymi gołym okiem pozostałościami zaborów i zniewolenia Polski. Proszę zobaczyć jak wygląda do dzisiejszego dnia sieć powiązań kolejowych a także drogowych. Zarówno przekop Mierzei jak i CPK są inwestycjami wyrastającymi z podmiotowego (a nie przedmiotowego, jak patrzą zaborcy) spojrzenia na Polskę.

Z tej perspektywy atakowanie tych inwestycji przez Trzaskowskiego i jego zaplecze dowodzi tylko jednego, tego mianowicie, że reprezentują obce interesy! Jeśli chodzi o Trzaskowskiego sprawa wydaje się być jasna. Jego zależności od Sorosa zaciągnięte korzystaniem ze środków finansowych jego fundacji w czasie studiów oraz uczestnictwo w m…….i, którą jest słynna już Grupa Bilderberg wystarczająco tłumaczą postępowanie, którego jesteśmy świadkami. Obraz ten uzupełniają działania zmierzające do destrukcji rodziny przez promowanie homo-lobby oraz osłabianie warszawskich przedsiębiorców przez hamowanie wypłat pomocy tarczy antykryzysowej. Polska ma być wasalem ościennych mocarstw, dlatego rozwijanie podmiotowego spojrzenia na Polskę, poczucie suwerenności i niezależności, wyrażone odpowiednią infrastrukturą państwa jest, dla ewentualnych zaborców, tak niebezpieczne.

Wybory prezydenta Anno Domini 2020 są de facto opowiedzeniem się za Polską suwerenną, niezależną i samorządzenia się Polaków albo za krajem zwasalizowanym, akceptującym dyktaty zagranicy, bo przecież lotnisko mamy w Berlinie. Tu jednak chodzi o coś więcej niż lotnisko kandydacie Trzaskowski!

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.