BAL PRZEBIERAŃCÓW

            Dziwnym trafem zaplecze większości kandydatów na prezydenta jest wypełnione starą nomenklaturą, czyli ludźmi, którzy są powiązani z formacjami rozkradającymi i wyprzedającymi majątek Polski. Znaleźć tam  można przedstawicieli komunistycznych formacji siłowych: wojska i milicji. Nic dziwnego, że strategiczne projekty zjednoczonej prawicy, wspierane przez prezydenta Andrzeja Dudę są radykalnie zwalczane przez opozycyjnych kandydatów, mimo że sami nie proponują porównywalnych a tym bardziej lepszych dla Polski i społeczeństwa rozwiązań.

W miarę zbliżania  się terminu wyborów rozwija się proces przywdziewania masek i to tak nie pasujących do gęb i tego co robią niektórzy  kandydaci, że u normalnego człowieka nie tylko wywołują irytację ale skłaniają do posądzania ich o poważne zaburzenia psychiczne. Refleksja ta ustępuje jednak w momencie, gdy słuchacz tych niedorzeczności uświadomi sobie, że są to reprezentanci  partii, które już rządziły Polską, których to rządów efektem było potężne bezrobocie, bieda i zacofanie gospodarczo-technologiczne, rozkład poszczególnych sektorów życia państwowego od służby zdrowia, przez szkolnictwo aż po uniwersytety. Wiem co piszę, ponieważ pracując w jednym z uniwersytetów dostawaliśmy maturzystów, którzy nie byli w stanie zbudować poprawnie zdania w języku polskim. Ci ludzie dzisiaj ośmielają się krytykować prezydenta, który wniósł w swojej 5 letniej kadencji ogromny wkład w rozwój Polski od spraw społecznych poczynając a na obronności kończąc.

Główny z przebierańców, sługus mocarstw ościennych, ubiera się w ornat i  …… na mszę dzwoni. Należy mieć jedynie nadzieję, że słuchacze owych dzwonów nie pomylą ich dźwięku z dzwonami wielkanocnej rezurekcji, wszak zapowiadają terror i ucisk neobolszewii.

Głosowanie 28 czerwca pokaże ilu Polaków wierzy Ewangelii. Wszak to Ewangelia dostarcza niezawodnego kryterium rozpoznania przebierańców: „Po owocach ich poznacie”. Jest to kryterium proste i niezawodne, dostępne każdemu człowiekowi. Kryterium tak ostre, że zamyka gęby przebierańcom gdy stawia się pytania o ich czyny. Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.