KIM SĄ CI LUDZIE?

Wypuszczono na arenę polityczną kogoś, kogo, stosownie do słów poseł KO Izabeli Leszczyny należy traktować jako polityka nieuczciwego w odróżnieniu od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Wypuszczono go, dodajmy jako dublera w sytuacji zablokowania, przez specjalistę od zabójczych kopert, Tomasza Grodzkiego, ustawy o przeprowadzeniu wyborów w konstytucyjnym terminie.

Już te okoliczności powinny wzmóc ostrożność u tych wszystkich, którzy na stanowisko prezydenta Polski chcą wskazać owego delikwenta.

Ostatnie wydarzenia dowodzą w sposób jednoznaczny, że poseł Izabela Leszczyna KO dobrze wiedziała co mówi. Przywołajmy niektóre z nich. R. Trzaskowski, jako prezydent Warszawy, gdy pękła mu rura, nie tylko nie informował określonych instytucji państwa, żeby zaradzić zagrożeniu, ale w sytuacji gdy spuszczał do Wisły miliony litrów fekaliów bezczelnie twierdził, że nic się nie stało! Ten sam człowiek stoi po stronie złodziei warszawskich kamienic a przeciw pokrzywdzonym, nie wypłacając im należnych rekompensat za poniesione straty. Okłamuje, bez zażenowania o przyznaniu bezpłatnych żłobków dla każdego Warszawiaka i wiele innych.

R. Trzaskowski kłamał, że nie był posłem gdy był procedowany projekt uchwały prezydenta A. Dudy o obniżeniu wieku emerytalnego a gdy mu udowodniono, że był to twierdził, że nie głosował. I to okazało się kłamstwem bo głosował przeciw temu rozwiązaniu, czego dowodzą istniejące dokumenty. R.Trzaskowski, jako jedno z pierwszych rozwiązań w Warszawie podpisał kartę LGBT a w jej ramach demoralizację dzieci od najmłodszych lat. R. Trzaskowski kłamał, że w ostatnim czasie przybyło milion bezrobotnych ponad 10-krotnie zawyżając ich liczbę. Statystyki podają, że przybyło ich nieco ponad 89 tysięcy (jako wynik kryzysu spowodowanego pandemią). Ma za to kłamstwo sprawę sądową.

R. Trzaskowski jest uwikłany w niejasne działania grupy Bilderberg. Sam to przyznaje. Nie jest wykluczone, że stąd pochodzi jego sprzeciw wobec inicjatyw polskiego rządu przywracających suwerenność północno-wschodniej Polski (przekop mierzei wiślanej), wszak nie leży to w interesie Rosji. Tu ma także, prawdopodobnie swoje korzenie jego zdecydowany sprzeciw wobec budowy CPK. Należy zdać sobie sprawę z tego, że nie jest to żadna gigantomania, jak twierdzi, ale stworzenie warunków do masowego przerzutu wojsk NATO na wypadek kryzysu oraz przezwyciężenie porozbiorowej struktury sieci kolejowej w Polsce. Są to więc działania wzmacniające suwerenność Polski. Trzaskowski nie wygląda na tak głupiego, żeby o tym nie wiedział. Jest to wszak ewidentne działanie na szkodę Polski a na rzecz mocarstw ościennych.

Już wobec tego zestawienia jest dla mnie zagadką kim są ci ludzie, owe 28%, którzy popierają kogoś takiego? I pytanie drugie: co oni robią  jeszcze w Polsce?

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.