SIEPACZE PO – TRZASKOWSKIEGO

Wydarzenia ostatnich godzin kampanii wyborczej ujawniły faktyczne nastawienie do Polaków. Naga siła wytatuowanych osiłków otaczających PO-Trzaskowskiego to sposób na niedopuszczenie do zadawania pytań o ewidentne nadużycia i pławienie  się w luksusie (wycieczka do Brazylii za pieniądze podatnika), bałagan w Warszawie, wypadki autobusów komunikacji miejskiej, skutkujące wieloma rannymi i ofiarą śmiertelną a powodowane przez narkomanów zatrudnianych przez niemieckie przedsiębiorstwo, fekalia wybijające z ulicznych studzienek zamiast fontann, miliony litrów ścieków zrzucanych do Wisły, rozwożenie po różnych zakątkach Polski stałych nieczystości z powodu awarii spalarni w oczyszczalni  ścieków itd.

Jeśli mimo terroru siepaczy PO-Trzaskowskiego jakieś pytanie dziennikarza dotarło do odpowiedzialnego za ten stan rzeczy delikwenta, zbywał  je trywializowaniem i wyśmiewaniem pytających. O ile mi wiadomo, nie odpowiedział merytorycznie na żadne pytanie.

Pytam: co ten człowiek robi na wolności? Gdzie jest policja, prokuratura i inne służby jak choćby CBA (dlaczego taka liczba newralgicznych firm jest w rękach niemieckich?)? Gdyby tego dopuścił się zwykły zjadacz polskiego chleba dawno gniłby za kratami.

Dodatkowo PO-Trzaskowski z komunistyczno-liberalnym zapleczem zmierza po prezydenturę w Polsce. Ten ponoć dumny 38 milionowy naród już nie długo może mieć tego gangstera za prezydenta. To jest demokracja? Nawet jeśli tym prezydentem nie zostanie, to co się dzieje ośmiesza nas w oczach opinii światowej.  

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.