TO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED GŁOSOWANIEM!

                O tym się nie mówi a jest ważne z punktu widzenia życia i funkcjonowania przeciętnego obywatela naszego kraju.

Już w czasie trwania kampanii wyborczej R. Trzaskowski złożył podpis, razem z niektórymi samorządowcami, pod dokumentem domagającym się:

  1. Rozmieszczania imigrantów w poszczególnych krajach Unii, w tym w Polsce,
  2. Maksymalnej redukcji CO2 (dwutlenku węgla) do 2030 roku.  

Konsekwencje takiego postawienia sprawy odczuje każdy obywatel Polski, zarówno w sferze bezpieczeństwa jak i w kwestiach finansowych. Obecnie obywatele zagrożeni są przede wszystkim agresją niektórych przedstawicieli Platformy Obywatelskiej np. posła Nitrasa, czy też członków tzw. KOD-u. W przypadku umieszczenia na siłę części imigrantów w Polsce, pojawi się zagrożenie z ich strony, tak jak to ma miejsce w Niemczech, Szwecji, Francji i innych krajach.

Zarówno relokacja imigrantów jak i gwałtowne redukowanie CO2 podniesie znacząco koszty utrzymania, za które zapłaci każdy obywatel. Wybór Trzaskowskiego to decyzja na podniesie opłat i niższy standard życia, pomijając już to, że są to postulaty Niemiec, gdzie słynne „herzlich willkommen” Angeli Merkel do dzisiaj odbija się czkawką i dlatego próbuje się pozbyć problemu błędnej polityki, zmuszając inne kraje, w tym Polskę do popełnienia podobnego błędu. Trzaskowski, jak widać jest cieciem, podobnie jak Tusk, kanclerz Niemiec. Zresztą jego partackie zarządzanie Warszawą, do dzisiaj śmierdzącą od fekaliów, za pomocą niemieckich firm, jednoznacznie potwierdza tą tezę.

Wybór Trzaskowskiego to oddanie Polski w ręce ciecia Angeli Merkel.

Krystian Wojaczek     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.