UŻYWASZ ROZUMU? POPATRZ NA TO!

                                     Wystarczy zestawić fakty aby postępowanie niektórych osób i organizacji pokazało swój diaboliczny  wymiar: niszczenia, zabijania, dezorganizacji życia społecznego i państwowego. Większość obywateli zainteresowanych pomyślnym rozwojem  Polski nie może nie pamiętać nagonki prowadzonej niedawno na ministra A. Macierewicza, aż do jego odwołania. Z jakich powodów? Ujawnianie zakamuflowanych funkcjonariuszy bezpieki w strukturach obecnego państwa; badania nad ujawnieniem odpowiedzialnych za katastrofę samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem (zamach przez eksplozję na pokładzie); wreszcie powołanie formacji wojskowej, która już udowodniła swoją wartość i potrzebę istnienia w Polsce – Wojsk Obrony Terytorialnej, nazywanej onegdaj przez przeciwników partyzantką Macierewicza.

Obywatele Polski nie mogą nie pamiętać wściekłej nagonki siepaczy PO na ministra zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego, człowieka skutecznie ograniczającego rozwój epidemii Covid 19 w Polsce. Dodajmy człowieka o ogromnym posłuchu społecznym, co było jednym z warunków jego sukcesu w walce z epidemią.  Wściekłość i histeria w niszczeniu go jako człowieka i ministra przez siepaczy PO były iście „imponujące”. Efekt – gwałtowny wzrost wszystkich wskaźników zachorowalności (nie dziesiątki jak za Szumowskiego a tysiące) oraz związanych z tym kosztów ekonomicznych, społecznych i politycznych państwa (osłabienie państwa), nie mówiąc już o cierpieniu wielu osób.

Wreszcie analogiczny wściekły atak na prof. Przemysława Czarnka, który nie zdążył nawet zostać ministrem edukacji i nauki, tylko dlatego, że fakty nazywa faktami. Oczywiście chodzi o rozwalenie polskiej rodziny a w konsekwencji społeczeństwa i państwa, w który to proces, przez lansowanie ideologii tęczowego terroryzmu zaangażowały się niektóre polskie szkoły i uniwersytety. Kto jest na czele zwalczania prof. Czarnka? Oczywiście polska lewica i PO.

Wszystko to w kontekście szkopskich marzeń o ponownym zagłodzeniu tych za wschodnią (od szkopów) granicą,  realizowanego odpowiednika paktu Ribbentrop-Mołotow, jakim jawi się dzisiaj Nordstream 2, bezpodstawnego ingerowania unijnych czinownikow w reformę  polskiego sądownictwa: przechowalni czerwonej agentury, złodziei w supermarketach czy na stacjach benzynowych, czy wreszcie prób wpływania na przebieg wyborów w Polsce mediów o niemieckim kapitale.

Jak długo, jako obywatele polscy, będziemy czekać na postawienie przed sądem, wymierzenie i wykonanie wyroku takim przedstawicielom dywersji jak Spurek, Biedroń, czy  siepacze z PO?

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.