MASECZKA POTRZEBNA OD ZARAZ!

  Niejaki Maciej Pawlicki, ponoć reżyser, widać stracił wzrok i nie jest w stanie zobaczyć tego co dzieje się w szpitalach. Z uporem maniaka otwiera gębę i sypie swoimi domysłami, procentami, przytacza opinie „autorytetów” (podobnych jemu), żeby udowodnić tezę, że problemu nie ma (w kwestii epidemii) a to co robi rząd to „próby zatrzymania wiatru miotłą”, co skrzętnie podejmuje iście wysokich lotów  portal „Fronda”. Bredzi, ów Pawlicki o mieszaniu pojęć, z którymi sam sobie nie radzi.

Widać, że rządzący podjęli właściwe decyzje, wprowadzając konieczność noszenia masek w przestrzeni publicznej. Jest to chyba jedyny sposób na to by krótko łańcuchowe kundle przestały sobie wietrzyć jamy gębowe w przestrzeni publicznej prowadząc do tragedii nie tylko wielu ludzi, którzy tym bredniom uwierzą, ale też tych, których zainfekują.  

Na przykładzie tych faktów, których jesteśmy świadkami, warto pokusić się o dwie ogólniejsze refleksje. Jak widać jakiś reżyserzyna samozwańczo czyni się naczelnym epidemiologiem kraju. To charakterystyczne dla Polski. Im ktoś jest głupszy w danej dziedzinie tym więcej na jej tematy ma do powiedzenia. Dotyczy to również niektórych tzw. dziennikarzy (również z prawej strony). Wystarczy przeczytać lub posłuchać wyplatanych bredni na tematy teologiczne.

Druga refleksja jest jeszcze smutniejsza i dotyczy chyba całego świata, w  którym nastała era prymatu opinii ludzkich przed faktami. Tak jest z ideologią homoseksualizmu i tak jest w postępowaniu Pawlickiego. Nie ważne co się dzieje w szpitalu za rogiem. Ważne są jakieś opinie, (nawet 20 000) jak podaje. Ta tendencja jest bardzo obecna na uniwersytetach, np. na UO. To pokazuje na jakim zakręcie znalazł się świat! Dodam tylko, że gdybym w dyskusjach z moim Profesorem Ks. Adamem Ludwikiem Szafrańskim, zamiast argumentów merytorycznych, posługiwał się opiniami innych, nie zdałbym żadnego egzaminu.

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.