SYLWESTER W TOWARZYSTWIE ZBIRÓW

Odchodzący w otchłań przeszłości rok 2020 zaznaczył się nie tylko pandemią, ale także postępowaniem wielu osób, często znaczących w życiu społecznym i politycznym, które niosą ewidentne znamiona patologii. Pozostańmy w kręgu pandemii, skoro ona nadawała ton mijającym czasom. W tym kontekście należy wspomnieć o ukrywaniu problemu „wycieczki” poza laboratorium  osławionego wirusa (matactwa z jakimś rybim targiem), współdziałania w tym ukrywaniu WHO ze znaczącą rolą przewodniczącego (nomen omen komunisty) tej organizacji oraz prześladowaniu przez komunistyczny reżim tych obywateli Chin, którzy próbowali nagłośnić istniejące, dla świata, jak się okazało, zagrożenie. Te prześladowania mają swoją kontynuację do dzisiejszego dnia w postaci procesów i skazań na więzienie ludzi raportujących w tej sprawie. Do ewidentnych patologii należy zaliczyć zachowania takich ludzi w Polsce, którzy mimo ewidentnych faktów kwestionowali, bądź istnienie samej epidemii, bądź zagrożenia jakie niesie. Postępowanie to relatywizowało wdrażanie rygorów sanitarnych i narażało wiele osób na zachorowanie i śmierć. Należy tu wymienić takie nazwiska jak Braun z Konfederacji, czy M. Pawlicki z tygodnika „Sieci”.   

W ramy ewidentnie patologicznych zachowań wpisuje się nawiązujący do tradycji Hitlerjugend (przez używany symbol) tzw. „Strajk Kobiet”, wyprowadzający na ulice spore grupy osób będących siewcami śmierci, nie tylko ze względu na postulaty zabijania nienarodzonych dzieci.

Pandemia okazała się być doskonałym narzędziem niszczenia i poniżania ludzi pracy przez tzw. prezydenta, ponoć cywilizowanego kraju, za jaki próbuje uchodzić Francja. Bezpodstawne i de facto bezprawne zablokowanie wjazdu ciężarówek z UK na terytorium Francji, pod pretekstem pojawienia się mutacji virusa, w sytuacji okresu przejściowego między Unią a UK jest zachowaniem zbira a nie człowieka pretendującego do kierowania państwem. Patologia jego zachowania była widoczna przez cały rok w sposobach rozprawiania się z ludźmi pracy u siebie.

Patologia i bezczelność rządzącego Francją zbira ujawniła się w zablokowaniu zakupu 500 mln szczepionek więcej z firmy Pfizer, tylko po to by przygotować grunt pod sprzedaż szczepionki francuskiej firmy Sanofi, której ciągle nie ma. Ludzie niech chorują i umierają!

Pandemia stała się okazją do bezceremonialnej  próby wykluczenia Polaków z turnieju 4-ch Skoczni, przez niemieckich organizatorów. Okazało się bezpodstawnie i bezprawnie. Nie pierwszy raz Niemcy demonstrują to co w sprzyjających warunkach zademonstrował, podziwiany przez nich fuhrer w latach trzydziestych ubiegłego wieku: poczucie wyższości, pogardę dla innych i nieodpartą chęć pouczania.

Z tej perspektywy należy patrzeć na patologię zachowań rodzimych zbirów, którzy ręka w rękę z tymi zachodnimi niszczyli i niszczą Polskę. Nie będę ich wymieniał, bo na to nie zasługują. Każdy kto ma oczy otwarte i trochę myśli dobrze wie kto bierze od nich pieniądze na rycie w Polsce, kto zbiera odznaczenia i posadki od Merklowej itd. Smutny koniec roku…

Krystian Wojaczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.